Autolékárnička: bez čeho se v autě neobejdete?

Indispensables_auto1526475482.jpg

Když se vydáte se svým vozem na cestu, je důležité být připraveni na každou situaci. I když o to zrovna nestojíme, neočekáváné události jako jsou nehody a poruchy se stávají, a v takovém případě je lepší být vždy připraven a mít situaci plně pod kontrolou. Máme pro vás seznam 10 nezbytností, které je dobré mít v autě vždy po ruce pro nouzové případy. 

 

 • Kompletní lékárnička: Co by mělo být v lékárničce? Obvazy, sterilní gáza, malé nůžky, rukavice... Lékárnička vám může doslova zachránit život nebo zachránit člověka v tísni. Bez ohledu na zranění budete vždy připraveni pomoci.  

 • Svítilna: může se stát, že budete během noci potřebovat zastavit po straně vozovky. Svítilna vám pomůže vyřešit situaci: ať už budete potřebovat vyměnit pneumatiku, vyhledat cestu na mapě nebo něco najít v zavazadlovém prostoru... Přístup ke světlu je zásadní. Měli byste mít k dispozici také náhradní baterie pro případ vybití. 

 • Láhev s vodou a trvanlivé potraviny: když uváznete na několik hodin na silnici a nevíte, jak dlouho to bude trvat, voda a jídlo se můžou hodit. 

 • Přikrývka a teplé oblečení: může se stát, že se vaše auto rozbije a vytápění nebude fungovat. V takovém případě může být nezbytné mít něco na zahřátí: pokrývky, rukavice, čepice, šály… 

 • Škrabka: zimní podmínky můžou být nevyzpytatelné. Takže je určitě dobrý nápad mít vždy k dispozici škrabku, abyste mohli vaše auto zbavit sněhu a ledu,. 

 • Nemrznoucí kapalina a ostřikovač čelního skla: tyto dvě kapaliny jsou nezbytné pro vaši bezpečnost a dobré fungování vašeho vozidla. Jakmile se ochladí, nemrznoucí kapalina zajistí správné fungování motoru díky regulaci jeho teploty, zatímco díky ostřikovači čelního skla se můžete zbavit nečistot, které ulpívají na čelním skle. 

 • Dobíjecí kabely: auta jsou v zimě ohrožována chladem, což má dopad zejména na baterie, které během chladného počasí snadno ztrácejí energii. Mějte vždy dobíjecí kabely v zavazadlovém prostoru, abyste mohli v případě potřeby dodat vašemu autu sílu!

 • Písek: když sněží, může vaše auto uvíznout v nahromaděném ledu a sněhu. Díky písku nebudou pneumatiky tolik prokluzovat a auto se dá znovu do pohybu. Do zavazadlového prostoru nedávejte sůl, protože by to mohlo mít za následek korozi.

 

Porucha nebo nehoda může potkat i vás. Pokud budete mít v autě tyto nezbytné položky první pomoci, můžete v zimě cestovat bez starostí!

Další informace si domluvte schůzku s našimi odborníky nebo vám poskytne váš nejbližší prodejce Point S !

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  SLIB 1

  Point S Vám nabízí záruku, že při neopravitelném poškození pneumatiky vám bude nová poskytnuta zdarma.

 • icon-quality1509973987.png
  SLIB 2

  V Point S se snaží vždy vyhovět službám zákazníka.

 • icon-chrono1509973987.png
  SLIB 3

  Vždy se snažíme poskytnout tu nejlepší kvalitu služeb za přijatelné ceny.

Načítá se… Počkejte prosím!
Point S používá cookies, aby zajistil, že vám na našich webových stránkách poskytneme ty nejlepší zkušenosti. Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Více informací naleznete zde. Pokračovat