Obchod s pneumatikami a autopříslušenstvím : najdi si svůj nejbližší !

Lokalizovat

Obchod s pneumatikami a autopříslušenstvím: najdi si svůj nejbližší PointS servis! Hledáš obchod s pneumatikami nebo autoservis? PointS je největší nezávislá sít pneuservisů a autoservisů na světě. Některé z Point S provozoven také nabízí širokou škálu pneumatik na motocykly, dále také traktorové a nákladní pneumatiky. Můžete požádat o nabídku vč. servisních prací. 

Společnost PointS Czech s.r.o. zabezpečuje dle zákona č. 185/2001 Sb. bezplatný zpětný odběr pneumatik. Místa zpětného odběru jsou uvedena v sekci "Hledač prodejen".Provozní doba odběrného místa je provozní doba pneuservisu. Vztahuje-li se na výrobek povinnost uvádět náklady na zpětný odběr použitých pneumatik a zpracování a využití odpadních pneumatik, dle zákona č. 185/2001 Sb., jsou součástí prodejní ceny a jejich výše je 2,80 Kč/kg. Na každém výdajovém dokladu, tedy na prodejce je informace o bezplatném ZOV.

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  SLIB 1

  Point S Vám nabízí záruku, že při neopravitelném poškození pneumatiky vám bude nová poskytnuta zdarma.

 • icon-quality1509973987.png
  SLIB 2

  V Point S se snaží vždy vyhovět službám zákazníka.

 • icon-chrono1509973987.png
  SLIB 3

  Vždy se snažíme poskytnout tu nejlepší kvalitu služeb za přijatelné ceny.

Načítá se… Počkejte prosím!
Point S používá cookies, aby zajistil, že vám na našich webových stránkách poskytneme ty nejlepší zkušenosti. Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Více informací naleznete zde. Pokračovat