Pneumatiky střední třídy, autopříslušenství a autodíly: objevte kolekci naší vlastní značky

Point S vytvořila vysoce kvalitní pneumatiky střední třídy pro každou roční dobu: zimní pneumatiky, letní pneumatiky a celoroční pneumatiky. Kromě toho byla naše značka vyvinuta tak, aby pokrývala téměř všechny velikosti pneumatik pro osobní automobily a dodávky. Pneumatiky se vyrábějí v Evropě, abychom našim zákazníkům mohli zajistit vysokou kvalitu a bezpečnost za vysoce konkurenční ceny. Objevte naše kvalitní pneumatiky, autodíly a autopříslušenství, které si můžete pořídit výhradně na našich prodejních místech Point S.

 

Nejlepší pneumatiky střední třídy

Vaše bezpečnost na silnici závisí na kvalitě vašich pneumatik. Proto Point S vytvořila svojí vlastní značku, která nabízí kompletní řadu vysoce kvalitních pneumatik střední třídy pro každé roční období. Abychom mohli zajistit maximální bezpečnost pro vaši rodinu a blízké, navrhli jsme všechny pneumatiky Point S ve spolupráci s jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců. Podívejte se na naše letní pneumatiky, zimní pneumatiky a celoroční pneumatiky střední třídy vhodné pro městská, užitková a dodávková vozidla. Stejně jako u všech dalších výrobků nabízíme vylepšenou technologii pneumatik a máme pro vás to nejlepší na trhu. Point S pravidelně inovuje svou řadu pneumatik.

Lokalizovat
Hledač prodejen Najděte nejbližší Point S pobočku!
No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  SLIB 1

  Point S Vám nabízí záruku, že při neopravitelném poškození pneumatiky vám bude nová poskytnuta zdarma.

 • icon-quality1509973987.png
  SLIB 2

  V Point S se snaží vždy vyhovět službám zákazníka.

 • icon-chrono1509973987.png
  SLIB 3

  Vždy se snažíme poskytnout tu nejlepší kvalitu služeb za přijatelné ceny.

Načítá se… Počkejte prosím!
Point S používá cookies, aby zajistil, že vám na našich webových stránkách poskytneme ty nejlepší zkušenosti. Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Více informací naleznete zde. Pokračovat