Autoservis: všechny služby pro vaše auto najdete v Point S!

service1526395219.jpg

Point S není jen odborník na pneumatiky - jsme také autoservis, který se postará o vše potřebné pro správné fungování vašeho automobilu. Když už máme vaše auto v garáži, je velice praktické a šetří to čas, když spojíme výměnu pneumatik s některými dalšími činnostmi v péči o vozidlo.  

 

Služby pro vaše auto z oblasti výfukových systémů

Odborníci z našeho autoservisu pro vás zajistí opravy tlumičů výfuků, výměnu 02 senzorů a postarají se o veškeré další služby z oblasti výfukových systémů, které může vaše auto potřebovat.  
Nabízíme všechny možné varianty služeb z oblasti výfukových systémů se zaměřením na nejvyšší výkon a nejdelší životnost, ale také na tlumiče výfuku a výfukové systémy orientované na hodnotu. Neváhejte se zastavit u Point S a nechejte si u vašeho vozidla zkontrolovat výfukový systém a přesvědčte se na vlastní kůži o tom, že jsou naši technici odborníci. 

 

Služby pro vaše auto z oblasti brzdových systémů

Brzdový systém představuje z hlediska bezpečnosti vašeho vozidla klíčový prvek. Při jakémkoliv servisu vozidla vám vždy doporučíme nechat si brzdy zkontrolovat našimi techniky.   
Technici z Point S si poradí se všemi prvky vašeho brzdového systému bez ohledu na značku a typ vozu, který řídíte. Po zjištění příčiny problému a provedení placené diagnostiky zvládnou naši technici opravit nebo vyměnit jakýkoliv brzdový systém. 

 

Oprava a údržba klimatizací

Klimatizační systémy v automobilech vyžadují velkou pozornost, aby se zabránilo vysychání a praskání. Je nutné pravidelně kontrolovat a ověřovat, jestli vše v systému funguje jak má: netěsné ventily nebo ucpání mohou způsobit vážné škody. Naše servisy Point S jsou vybaveny vším potřebným k provádění nezbytných kontrol klimatizačního systému vašeho auta a v případě potřeby si poradíme s každou opravou. 

 

Výměna oleje u vašeho vozidla

Pravidelná výměna oleje a olejového filtru jsou tím nejlepším způsobem, jak ochránit motor vašeho auta: svěřte se do rukou našich odborníků. Poradí vám ohledně výběru nejvhodnějšího oleje a pomůžou vám tak prodloužit životnost vaše vozu.
Výměny a opravy tlumičů pérování u automobilů
Technici vašeho nejbližšího servisu Point S mají potřebné know-how k provádění diagnostiky a oprav všech problémů souvisejících s odpružením vozidla a tlumiči pérování. Nečekejte na okamžik, kdy se vaše auto začne při jízdě na nerovné vozovce houpat nebo ztrácet svůj směr. Navštivte náš servis a nechte si vyměnit tlumiče pérování a zažijte větší komfort a bezpečnost!

 

Technická kontrola vozidla 

Jsme si vědomi toho, že technická kontrola vašeho vozidla musí proběhnout v souladu s místními předpisy, a že to není nic příjemného!  
V našem servisu Point S vám naši technici nabízí nejlepší služby v souvislosti s touto kontrolou a poskytnou vám maximální možnou podporu.

 

A mnohem víc…!

Jako odborníci na pneumatiky a vozidla vám můžeme nabídnout další služby – takže neváhejte a navštivte váš nejbližší servis Point S!

Další informace si domluvte schůzku s našimi odborníky nebo vám poskytne váš nejbližší prodejce Point S !

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  SLIB 1

  Point S Vám nabízí záruku, že při neopravitelném poškození pneumatiky vám bude nová poskytnuta zdarma.

 • icon-quality1509973987.png
  SLIB 2

  V Point S se snaží vždy vyhovět službám zákazníka.

 • icon-chrono1509973987.png
  SLIB 3

  Vždy se snažíme poskytnout tu nejlepší kvalitu služeb za přijatelné ceny.

Načítá se… Počkejte prosím!
Point S používá cookies, aby zajistil, že vám na našich webových stránkách poskytneme ty nejlepší zkušenosti. Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Více informací naleznete zde. Pokračovat