Prodejci pneumatik pro osobní automobily: nákup, montáž, opravy a tlak

pneu_auto1526395150.jpg

V dnešní době si jen málo lidí uvědomuje, jaký vliv mají pneumatiky, a to nejen z hlediska výkonu, ale také z ekonomického a ekologického hlediska vozidla. Jako prodejce pneumatik pro osobní automobily se Point S již řadu let specializuje na servis z oblasti pneumatik a také na kompletní údržbu vozidel. Objevte všechny naše služby a kontaktujte svůj nejbližší servis sítě Point S.

 

Montáž vašich pneumatik našimi odborníky

Při nadměrném opotřebení vašich pneumatik je velice důležité zbavit se starých pneumatik a vyměnit je za nové. Doporučujeme vám nechat si namontovat pneumatiky od odborníka, protože bude mít k dispozici potřebné speciální stroje a nástroje pro bezproblémovou montáž.   
Je lepší namontovat nové zadní pneumatiky, protože se rychleji opotřebovávají. Zadní pneumatiky totiž udržují trajektorii vozidla.
Při montáži vašich pneumatik odborník z Point S:

 • Zkontroluje, jestli pneumatika určená k montáži odpovídá rozměrům kola (šířka a průměr)
 • Promaže kola 
 • Nahustí kola tak, aby správně doléhala k okrajům ráfku 
 • Nastaví tlak podle výrobce vozidla v výrobce pneumatik.

 

A protože jsou služby v oblasti pneumatik naše záležitost, vyvinuli jsme letní, zimní a celoroční pneumatiky pro osobní automobily, které jsou dostupné výhradně v síti servisů Point S. Více o pneumatikách Point S.

 

Vyvažování a seřízení geometrie vašich pneumatik

Vyvážení pneumatik spočívá v přesném a rovnoměrném rozložení hmotnosti kola, kdy se do na okraj ráfku umístí vyrovnávací protizávaží, zatímco seřízením geometrie je zajištěno perfektní seřízení kol tak, aby byla navzájem rovnoběžná a kolmá vůči povrchu.   
Přečtěte si více o službách vyvažování pneumatik a seřízení geometrie, o které se postarají naši odborníci.

 

Huštění pneumatik

Díky správně nahuštěným pneumatikám můžete ušetřit až 20% pohonných hmot, takže je dobré postarat se o tuto základní operaci častěji. V Point S vám zkontrolujeme tlak v pneumatikách a doporučujeme také huštění pneumatik dusíkem. Výhodou huštění dusíkem je, že tento plyn je inertní a velmi stabilní a výsledkem jsou až čtyřikrát nižší tlakové ztráty než v případě huštění vzduchem.

 

Opravy a údržba vozidel 

Píchli jste pneumatiku?
V Point S zkontrolujeme vaši pneumatiku a v případě potřeby vyřešíme závadu. Pokud to pro vás bude z ekonomického hlediska výhodnější řešení, doporučíme vám v závislosti na typu defektu opravu pneumatiky. Abychom mohli ověřit rozsah defektu, demontujeme pneumatiku z vašeho vozidla. 
Vaši pneumatiku nebude možné opravit například v případě, že je její perforace větší než 6 mm a pokud byla poškozena vnitřní konstrukce pneumatiky z důvodu dlouhé jízdy nebo jestliže zůstalo vaše vozidlo po delší dobu zaparkované. Dírka musí být navíc umístěna na běhounu a nikoliv na boční straně nebo na zaobleném okraji pneumatiky (tzv. rameno).
Mějte na paměti, že pneumatiky jsou vaším jediným kontaktem s vozovkou, a že musí být za všech okolností bezpečné. Váš nejbližší prodejce sítě Point S se postará o opravu vaší pneumatiky. 

 

Montáž zimních pneumatik 

Při poklesu teploty pod 7°C se účinnost letních pneumatik na suché, mokré nebo zasněžené vozovce snižuje. Je čas přezout na zimní pneumatiky, které mají jiné vlastnosti než letní pneumatiky. V Point S nabízíme širokou řadu zimních pneumatik téměř všech velikostí od prvotřídních značek. Obraťte se na nejbližšího prodejce sítě Point S a nechte si poradit s výběrem správné řady pneumatik.

 

Kontaktujte nejbližší pneuservis ve vašem okolí

Vyberte si servis ze sítě Point S a postarají se o vás odborníci z nezávislé skupiny založené na silné značce a dopřejte si kvalitní služby a produkty za dostupnou cenu. Další informace si domluvte schůzku s našimi odborníky nebo vám poskytne váš nejbližší prodejce Point S !

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  SLIB 1

  Point S Vám nabízí záruku, že při neopravitelném poškození pneumatiky vám bude nová poskytnuta zdarma.

 • icon-quality1509973987.png
  SLIB 2

  V Point S se snaží vždy vyhovět službám zákazníka.

 • icon-chrono1509973987.png
  SLIB 3

  Vždy se snažíme poskytnout tu nejlepší kvalitu služeb za přijatelné ceny.

Načítá se… Počkejte prosím!
Point S používá cookies, aby zajistil, že vám na našich webových stránkách poskytneme ty nejlepší zkušenosti. Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Více informací naleznete zde. Pokračovat